Kolagen potřebujeme

Člověk po 25. roce věku přestává produkovat kolagen. Ten je v posledních letech velmi probíraný v médiích a propaguje ho řada celebrit. Víte, proč je pro nás důležitý? Je to látka, díky které můžeme normálně fungovat. Nejde jen o krásu, ale i o zdraví. Kolagen je obsažený v kloubech, a pokud je ho v nich málo, každý pohyb velmi bolí. Co se týče krásy, http://elegances.cz/salon/ díky kolagenu nemáme vrásky a máme krásnou vypnutou pleť. S ubývajícím kolagenem ale pleť ztrácí elasticitu a právě to vede k tvorbě vrásek.

mořský kolagen

Snížení produkce kolagenu má za následek i zhoršenou kvalitu vlasů a nehtů. Proto jej tolik lidí doplňuje prostřednictvím nějakých doplňků. V záplavě všech možných kolagenů najdeme i mořský kolagen, který je nejvhodnější pro užívání. Orca collagen je vyráběný z mořských ryb, je velmi snadno vstřebatelný a je k dostání ve formě sáčků, ve kterých najdete kolagenový prášek. Po smíchání s vodou nápoj vypijete a to je vše.

S přibývajícím věkem naše tělo neumí produkovat kolagen, a i proto stárneme. Pokud chcete projevy stárnutí zpomalit a udělat něco pro své zdraví, nezbývá vám nic jiného, než kolagen doplňovat jinak. Pokud se pro jeho užívání rozhodnete, vždy dbejte na to, abyste vybrali kvalitní kolagen, který opravdu funguje. Náš kolagen funguje – pokud nějaký sháníte, zkuste právě Orc collagen.

vrásky v pokožce

Není to jen nápoj
Kolagen je pro nás důležitější, než si řada lidí myslí. Proto jej užívá jen malé procento lidí. Abychom motivovali více lidí k péči o svoje zdraví, vymysleli jsme možnost, jak mít kolagen stále doma, aniž byste jej museli shánět. Máme pro vás možnost uzavřít členství, díky kterému budete mít svůj kolagen pořád v zásobě.

  • Každý měsíc získáte kolagen za lepší cenu
  • Budete mít dopravu zdarma
  • Členství můžete kdykoliv zrušit

Kromě kolagenu v nápoji najdete i další tělu prospěšné látky – byla by škoda účinky tohoto nápoje nevyzkoušet.