Celoroční pobyt v mobilním domě nemusí být žádná nuda

https://www.info.cz/volby/prezidentske-volby-2018/druhe-kolo-volby-prezidenta-slibuje-drama-zemana-by-mohli-porazit-hned-ctyri-souperi-ukazal-pruzkum-22028.html 8pt“>Nad bydlením v mobilním domě někteří lidé ohrnují nos a představují si tam pobyt, jako kdyby byli uzavřeni ve vězení. Představy se však mohou výrazně lišit od reality, stačí se na některý z domů zajít podívat osobně, prohlédnout si jej zvenčí i zevnitř, přesvědčit se o tom, jak náročná je jeho údržba, a jak se cítíte uvnitř v daném dispozičním uspořádání. Výhodou některých celoročních mobilních domů Lavarohouse je, že jsou montovány na zakázku a upraveny podle potřeb zákazníka, např. co se týče vytápění, ovšem to není vše, co vám tyto obytné stavby nabízí.

květiny na zahradě

Využívejte vlastní zahradu jako drahocenný poklad

Kdybychom uspořádali anketu, co je pro nás v životě nejdůležitější a nejvzácnější, obvykle by lidé odpovídali na téma zdraví, přátelství a lásky mezi partnery, dětmi, rodiči a příbuznými či známými. Ti prozíravější by ještě doplnili, že velmi zásadní je prostředí, kde žijeme. A to zejména mimo městské aglomerace.

krása dřevěných letokruhů

Život na venkově je možná zdánlivě obtížnější vzhledem k tomu, že je odtud horší dostupnost k pracovním příležitostem a je tu zapotřebí vyvíjet více tělesné námahy, ale tělesný pohyb spíše potřebujeme a pracovat se dá v řadě případů i z domova, anebo z venkova dojíždět do města autem, pokud je oblast dobře dostupná např. po dálnici.

Na co však nesmíme zapomínat, je samotná zahrada. Snadno si z ní vytvoříte oázu klidu, prostředí k relaxaci, a zároveň jí můžete oddělit na část užitkovou a rekreační. Na vlastní zahradě lze snadno pěstovat ovoce, zeleninu, bylinky a další plodiny a jimi obohatit svůj jídelníček.

Některé mobilní domy jsou certifikovány s energetickým štítkem B

Výrobci mobilních dřevostaveb si uvědomují, že je lze poměrně snadno a efektivně zateplit, aby bylo možné stavbě udělit energetický štítek B. Je to druhé nejvyšší hodnocení, co se týče energetické náročnosti při vytápění objektu, a díky tomu patří tyto mobilní domy ke špičce v tomto hledisku. Chcete-li tedy bydlet komfortně, v krásném prostředí vlastní zahrady a navíc ušetřit za vytápění, máte možnost skrze tyto mobilní dřevostavby.