Sedací vak pro hru a pro zábavu

Sedací vaky se řadí do kategorie bytového vybavení a mnozí lidé je považují za součást nábytku, podobně jako křesla, židle, pohovky a sedací soupravy. Logiku to má, protože toto je primární funkce sedacích vaků pytlů a všech podobných předmětů vyplněných tvarovatelnou hmotou. Ovšem to, co lze se sedacími pytli provádět i v rámci zábavného povyražení, si nemůžete dovolit s klasickou dřevěnou židlí ani s křeslem od sedací soupravy s dřevěnými madly.

sedací pytle na písku

Postel – velké sedací vaky s nylonovými potahy s označením Duo pojmou při posezení dvě dospělé osoby a navíc je lze zcela rozložit do obdélníkového tvaru a využít jako postel. Mohou na ní přespávat děti i dospělí a můžete toto lůžko nabídnout i vaší návštěvě, které se nebude chtít v pozdních nočních hodinách odjíždět domů. Lůžko je velmi pohodlné vzhledem k výplni z polystyrenových kuliček EPS.

žena na sedacím vaku

Prolézačka pro děti – děti milují sedací pytle, protože na nich mohou skákat, převalovat se, a z těch velkých si klidně mohou vytvořit prolézačku nebo stanový domeček. Velké vaky jsou velmi tvárné a lze je modifikovat do mnoha podob pro dětské hraní v pokoji i venku na zahradě.

Servírovací stůl – kdybyste si uvařili například špagety s kečupem a začali se s nimi ládovat z talíře podepřeného pod bradou uprostřed sedací soupravy, mohlo by se vám poměrně snadno stát, že vám tu a tam nějaký kečup odkápne na pohovku, anebo tam dokonce sklouzne kečupem obalená špageta. Červená barva kečupového fleku na pohovce nevěstí nic dobrého a odstranit jí odtamtud mnohdy vyžaduje značné úsilí, a právě proto se zdráháme brát si takové pokrmy právě tam. Se sedacími vaky s nylonovým potahem s vnitřní pogumovanou vrstvou si to ale klidně můžete dovolit, a vůbec nevadí, i kdyby se s vámi převrhl celý talíř. Skvrn od kečupu se zbavíte velmi snadno a nemusíte se kvůli tomu vůbec stresovat.