Zdravé jídlo

Jsem ráda, že je opravdu jenom na mně, jak si budu žít svůj životní styl. Kolikrát se mi totiž stalo, že jsem byla třeba u někoho známého na obědě, kde měli úplně odlišný životní styl, než jaký vyznávám já. Já jsem spíše na to, že mám raději zdravá jídla a taky častý a pravidelný pohyb. Už jako malá holka mi rodiče dávali najevo, že když budu jíst zdravě a taky budu mít zdravý životní styl, že to bude jenom pro moje dobro. Já, jako dítě jsem tomu samozřejmě nevěřila, protože jsem stále jako dítě chtěla nejraději jíst sladká a tučná jídla. Jaké dítě by netoužilo po sladkém jídle?

Sladké jídlo mám ráda.

Co taková kvalitní mléčná čokoládu? To je potom slast. Třeba taková kvalitní krupicová kaše od mojí babičky, kterou mi moc ráda dělávala, tak to žádné jídlo nenahradí. A když nyní mluvím o krupicové kaši, tak se mi úplně sbíhají sliny. Krupicová kaše je taková vzpomínka na babičku a dědečka. Bohužel již nejsou mezi námi, takže si krupičnou kaši dělám někdy sama. Nyní jsem ji už dlouho neměla a je mi úplně jedno, že není úplně zdravá. Když ale nad tím tak přemýšlím, kdybych si do krupičné kaše nedala třeba žádný cukr, tak by to zase bylo posunuté o level výše a byla by krupicová kaše zase zdravá.

Zeleninu jím často.

Protože podle mého názoru je krupice sama o sobě zdravá. Nejraději mám, kdy si na krupicovou kaši můžu dát taky hodně másla a kakaa, protože to je potom veliká slast. A co se týče třeba například pitného režimu a životního stylu, tak já zase piji pouze čistou vodu a nedávám si do toho žádný sirup. Občas si dám taky kvalitní džus, nejraději mám čerstvé vymačkaný z pomerančů. Takže pokud stále patříte k těm lidem, kteří se stále hledají a neví, jakým směrem jít, tak doporučuji navštívit třeba nějaké webové stránky, kde najdete plno tipů na jiný a zdravý životní styl. Já jsem tam taky našla plno inspirací a nápadů.