Zlepšete váš sexuální život


Erekce je poměrně citlivé téma. Pokud umřu nefunguje erekce správně, pak mohou trpět nízkým sebevědomím, a psychickými problémy, a v neposlední řadě také může trpět jejich sexuální život. Ale problémy s erekcí jsou častější, než si vůbec myslíte. Více než polovina mužů z celkové světové populace někdy zažila problémy s erekcí. Ve středním věku to není nic neobvyklého. Souvisí to s celkovými fyziologickými změnami, kterými si prochází naše tělo v důsledku stárnutí. Jak se s tímto problémem ale vypořádat a jak zlepšit erekci?

sex

Způsobů je hned několik. Důležité je, zjistit, co vlastně stojí za tím, že máte problémy se svou erekcí. Někdy totiž stačí jen udělat změnu ve svým životním stylu, aby došlo k výraznému zlepšení.
Na vině můžou být vaše neřesti, jako například kouření nebo popíjení alkoholu. Kouření je škodlivé z mnoha stránek, a má také velký vliv na vaši erekci. Kouření totiž zužuje a usazuje tepny, takže průtok krve není takový, jaký by měl být. Čímž samozřejmě dojde i k nedostatečná erekci. Stejně tak pití alkoholu, přičemž alkohol má velký vliv na váš cévní systém.
Může pomoci také pohyb, který zařadíte do svého života. Pohyb celkově zlepšuje cirkulaci krve vaším tělem, a snížení hmotnosti, pokud trpíte nadváhou nebo obezitou, může významně přispět ke zlepšení vašeho sexuálního života.

sex

Na erekci má také velký vliv stres, jako na mnoha stránek našeho života. Pokud jste ve stresu, je možné, že to je právě důvodem, proč nemůžete dosáhnout erekce. Naučte se se stresem pracovat, a pokud to nezvládáte, nebojte se si říci o pomoc například terapeutovi. Pokud tyto změny nepomohou, můžete se poradit s lékařem o tom, jestli by pro vás nenašel vhodnou medikaci, jako je například viagra, která vám pomůže se zlepšením vaší erekce. Nemusíte se vůbec stydět, protože s tímto problémem navštěvují lékaře každoročně tisíce mužů.