Děti a hry

Myslím si, že hry jsou pro každého člověka, a hlavně pro děti velice důležité. Protože podle mého názoru, když někdo hraje nějaké hry, tak se tím vlastně taky vzdělává a taky hlavně socializuje. A věřte mi, ale socializace je pro děti opravdu hodně důležitá. Všichni víme, že také existují takové takzvané Vlčí děti. A jsou to takové děti, které vyrůstaly tam, kde neměly vůbec sociální kontakt. A neměli třeba vůbec žádné kamarády. Kde jen třeba měli jednoho rodiče nebo oba dva rodiče, kteří se ale o ně vůbec nestarali a spíše se chovali všichni jako zvířata. Myslím si, že takové děti by opravdu neměli být, protože takovým dětem chybí láska taky hraní.

Starší děti hrají playstation.

Proto si myslím, že když si děti spolu hrají anebo mají k dispozici různé hry, tak je to velice vzdělává a taky socializuje. Myslím si, že socializace je pro každé dítě opravdu to nejlepší. Proto jsem si řekla, že když už mému synovi jsou dva roky, tak by to chtělo to nejlepší socializaci a také nejlepší hračky. Takže moc rádi se synem hrajeme na takové dětské hudební nástroje a taky skáčeme panáka.

Syn taky hraje lego.

A jsem opravdu moc ráda, že i můj malý syn má rád takové hry, které jsem hrála kdysi já, když jsem byla malé dítě. Také jsem synovi koupila obruč, já ji mám taky. Takže taky se synem velice často taky cvičíme s obručí. Nyní je synovi už šest let a opravdu jsem ráda, že můj syn je opravdu skvěle socializovaný a že taky spolu hrajeme různé hry. A syn si velice oblíbil puzzle a taky různé omalovánky. A jsem ráda, že syn má rád omalovánky a také kreslení, protože já kdysi jako dítě jsem chodila do kroužku kreslení. Můj syn chce chodit zase do kroužku fotbalu a flétny, tak mu to samozřejmě dopřeji. Já si taky pamatuji, když já jako dítě jsem měla ráda taky skákání přes gumu. A letos za pěkného počasí to chci taky naučit svého syna.