Dovolená na horách za odměnu

Sněžná děla už jsou v plném proudu a jen se těší n a vaši návštěvu. Říkáte si, už teď v listopadu? Ano začalo se celkem brzy, protože aktuální situace počasí k tomu úplně svádí, takže proč toho nevyužít, a třeba zimní sezóna na horách letos (konečně) začne o krok dříve než ta předešlá léta. Třeba si zalyžujeme už mezi vánočními svátky, jupí! Radujte se dospěláci i děti, bude totiž na co.

zima

Pokud máte už vaše lyžařská střediska trochu okoukaná, vyráželi jste celý život do Krkonoš nebo Jizerských hor a tam není kopce, kterého byste nesjeli alespoň jednou, máme pro vás báječný tip na místo, kde se dá trávit pohádková zimní dovolená, kde se vaše děti krásně naučí lyžovat bez přeplněnosti svahů, kde si dopřejete i nějaký ten wellness vy jako rodiče, protože to zatraceně moc potřebujete po celém tom maratonu během školní docházky. A navíc tím takzvaně zaplácnete jarní prázdniny, kdy byste jinak nevěděli, kam si počnete s dětmi. Takže na to myslete, abyste měli volné dny dovolené a vyrazte do Orlických hor, kde vás toto všechno čeká.

hory

Kvalitou i možností vyžití vás nejenom v zimě, ale i v létě překvapí rozhodně horský resort Buková hora, který nabízí zázemí alpského stylu, takže se budete cítit jako v bavlnce. Vyhřívaná sedačková lanovka, kde vás do obličeje neštípou zmrazky, které padají, to je jasná věc! Snow park pro milovníky snowboardů, dětský park pro zimní radovánky dětí, lyžařská školička pro děti, to všechno na jednom místě, kde si už dnes můžete zamluvit apartmán v soukromí. Nebo pokud už zimní dovolenou máte vyřešenou, co takhle sem zavítat v létě, kdy se tady ještě odehrává Bukovka fest na Skibukovka, což je festival nejenom určený pro dospělé návštěvníky, ale který má také program pro děti? A který je nejenom o hudebních představeních, ale také o besedách, dílnách pro šikovné ruce, o programu pro děti celkově?