Jít štěstí naproti

Víte čemu se říká zlatá čísla? Je to prosté, jsou to čísla, které vám mohou přinést spoustu zákazníků, tím pádem zisk a tím pádem štěstí. Zlatá čísla jsou šťastná čísla. A konkrétně? Jsou to snadno zapamatovatelná čísla, které si můžete vybrat pro svůj firemní mobil. Stále nechápete? Máte byznys založený na tom, že vám zákazníci musí volat. Jenže jak si zapamatovat vaše číslo? Typickým příkladem je taxi služba. Mít taxislužbu tak potřebujete, aby si co nejvíce potencionálních zákazníků zapamatovalo vaše číslo, které uvidí na projíždějícím taxíku. Co třeba 771 771 771? Zapamatovali byste si to?

taxi

Zlatá čísla si nevyberete u svého operátora, ale můžete si je koupit např. u firmy VIPčísla. Mnoho čísel je již zadaných, ale stále je spousta snadno zapamatovatelných kombinací, které jsou stále k dispozici a čekají jen na vás. Ale možná podnikáte v úplně jiném oboru a máte svá oblíbená šťastná čísla. I vy si je můžete dát jako své číslo na mobilní telefon. Jste-li pověrčiví nebo vám je poradila kartářka, proč nezkusit štěstí, třeba to vyjde. Když začaly mobilní telefony, poznali jste podle předvolby od kterého operátora ten který mobil je. Toto už naštěstí dávno neplatí a proto si můžete pořídit zlatá čísla na jakoukoliv předvolbu. A samozřejmostí jsou i zlatá čísla pro předvolbu 800, kterou mají zákazníci hodně rádi, protože pro ně znamená bezplatné volání a to se vždycky vyplatí.

mobil

Můžete investovat do náročné reklamy v novinách a časopisech, vyvěšovat po městě plakáty, ale projede-li městem http://www.karvina.cz/magistrat/realizovane-mestem auto, na kterém bude zlaté číslo 772 000 000, vryje se do paměti všem okolo a bude to pro vás mnohem účinnější reklama. Některé podnikatelské úspěchy jsou otázkou pouhého štěstí, ale těch je minimum. Je třeba jít štěstí naproti a zlatá čísla mohou být jednou z možností, jak svému úspěchu pomoct.

Štěstí přeje připraveným.