Sáček se zipem jako ochránce před zápachem

Olomoucké tvarůžky

Tento legendární výrobek sklízel úspěch již za socialismu a spolu s ním i sýr Romadúr. Oba mají jedno společné – pro mnohé z nás nesnesitelný zápach, z něhož se někomu může i zvedat žaludek. Někdo si zkrátka na tvarůžkách pochutná, a třeba i hodně uleželých, někdo jiný je zas vůbec nemusí. Máte-li někoho v rodině, kdo si na nich rád pochutná, měl by být vůči vám ohleduplný a balit tyto „dobroty“ do sáčků se zipem. Z nich se žádný zápach již linout nebude.

zrající sýr

Špinavé prádlo a hygienické vložky

Chystáte se na dovolenou a už máte rozmyšleno, kam budete odkládat špinavé prádlo? Pokud to chcete řešit igelitovou taškou, máme pro vás lepší tip http://www.vfn.cz/priloha/52ceacbb57a94/jak-pomoci.pdf Zkuste to s velkým sáčkem či pytlem s uzavíracím zipem. Vaše potem nasáklé oděvy nebudou ovlivňovat vše kolem sebe. Sáček malých rozměrů se vám může hodit např. v terénu, pokud potřebujete ihned, co nejrychleji vyměnit hygienický tampon či vložku, a jste zrovna na horské túře.

nohy v ponožkách

Ponožky v zaměstnání

Někomu se chodidla potí poměrně málo a téměř vůbec nejsou cítit, když si k nim přivoníte, třeba ucítíte jen materiál stélky. Takoví lidé si mohou měnit ponožky celkem v poklidu. Ale některým lidem se nohy potí naopak velmi silně a musí si měnit ponožky i dvakrát během dne. Toto může být příjemné zejména v zaměstnání nebo někde, kde se pohybuje mnoho lidí. Stačí zajít na toaletu a ponožky vyměnit za čisté a ty propocené vložit do sáčku se zipem.

Odpadkový koš

Zpracování některých potravin může vyžadovat za určitých okolností okamžité vynesení odpadkového koše vzhledem k nechutnému zápachu hniloby či plísně. Pokud jste zrovna vložili do koše úplně nový sáček, nemusíte hned běžet ven s odpadky, můžete tyto kontaminanty vložit do sáčku se zipem a ten pevně uzavřít. Sáčky na zip malých rozměrů nejsou drahé a nebude to výrazná finanční ztráta. Podobně můžete postupovat i se zvratky na cestách, které zrovna nelze rychle nikam vyhodit.