K čemu se vám hodí lodní kontejner

Při prodeji bytu

V životě se můžeme dostat do mnohdy zajímavých a zdánlivě neřešitelných situací. Z každé z nich se však dá docela snadno „vybruslit“, stačí jen mít to správné „know how“. My bychom tu mohli uvést docela pikantní příklad, kdy se po prodeji bytu snažíte sehnat odpovídající bydlení na úrovni, ovšem stále není k mání to, co byste chtěli, anebo vám vyhlédnuté bydlení někdo „vyfoukne“ před nosem. Prostě některý zájemce vás předstihne anebo přeplatí uváděnou cenu realitním makléřem.

lodní kontejnery

Tuto situaci bychom si mohli představit třeba tak, že prodáte byt a máte rekreační chatu, kde se dá bez problémů přespávat od května do září, a vy počítáte s tím, že v této době se vám podaří něco konečně sehnat. Vtip je v tom, že potřebujete někam přestěhovat své věci z prodaného bytu včetně nábytku a spotřebičů, jenže jak to udělat, když se žádný nábytek už nevejde do chaty? Řešení je docela snadné – pronájem lodních kontejnerů, které jednoduše umístíte na zahradu, a do jejich útrob se vejde vše, co potřebujete. Kontejnery se pronajímají na delší dobu, třeba několika měsíců, takže máte dost času na shánění nového bydlení.

přeprava kontejnerů

Při rekonstrukci domu

K podobným situacím dochází v okamžiku, kdy potřebujete provést kompletní rekonstrukci domu stávajícího nebo zakoupeného. A klidně to může být i váš případ, kdy bydlíte na chatě a následně zakoupíte dům určený k rekonstrukci. Tehdy se opět kontejner umístí na vaší parcele a vzhledem k tomu, že je uzamykatelný, není problém uvnitř skladovat delší dobu i cennější předměty.

Uvnitř kontejneru je vše chráněno před prachem, zápachem, vodou a vlhkostí, což jsou jevy, s nimiž musíte počítat u každé takové akce. Kontejnery jsou navíc prověřené mnohaletým provozem v průběhu transportu zboží napříč kontinenty, a tak nemusíte mít obavy, že by do některého z nich třeba zatékalo.