Kočárek nemusí stát moc

Jak najít kvalitní kočárek?
Dříve platilo, že kvalitní výrobek musel být velmi drahý. Dlouho to platilo i u kočárků. Doba se ale změnila, a dnes už najdete na trhu celou řadu výrobců, kteří vyrábí velmi kvalitní a vzhledově zdařilé kočárky, které si díky jejich nízké ceně může dovolit celá řada rodičů. Jedním z dostupných kočárků je Riko basic pastel 3v1. jde o prostorný kočárek s moderním designem, který rozhodně upoutá vaši pozornost.

ženy s kočárkem

Proč vybrat Riko?
Riko je výrobce, který chce dopřát rodičům a jejich dětem kvalitu za příznivou cenu. Kvalitní kočárek nemusí stát několik desítek tisíc. Konkrétně Riko seženete v trojkombinaci za méně než 10 tisíc korun. Nemusíte mít obavy, že by nešlo o kvalitní kočárek – spousta rodičů vozí své děti právě v kočárku Riko. Poskytuje dětem komfort, bezpečí a z jeho vlastností budete nadšeni.

Za málo peněz hodně muziky
V tomto případě to platí a 100 %. Triko je kočárek bez kompromisů. Je lehký a v autě nezabírá moc místa, takže jej ocení hlavně rodiče, kteří musí s kočárkem hodně cestovat. Zároveň se snadno rozkládá a skládá, takže vaše cestování s ním bude o něco příjemnější. A pokud nemáte hlídání a musíte chodit na nákupy, oceníte opravdu velmi prostorný nákupní košík pod kočárkem.

Edice pastel zaujme především pastelovými barvami, které jsou dnes velmi moderní. Pastelové barvy se dají kombinovat s dalšími doplňky ke kočárku. Design je velmi povedený, a určitě se za vaším kočárkem otočí nejeden kolemjdoucí.

kočárek u vody

Kočárek je potřeba vybírat osobně, protože je potřeba vyzkoušet, jak vám sedí do ruky, jak se vám ovládá, a jak vám sedí na výšku. Vyhnete se tím nepříjemnému zjištění, že je pro vás příliš nízký nebo moc těžký – to se často stává v případech, že lidé kupují kočárky online. U nás máte zaručený skvělý servis – neváhejte, a přijďte si k nám vybrat kočárek, pomůžeme vám se naučit jej ovládat.