Potřebujete covid testy?

Slovo koronavirus jsme si všichni osvojili velice rychle. Je to nové respirační onemocnění, které je velmi zákeřné tím, že na každého jedince působí jinak. Někdo jej přejde jako běžné nachlazení, jinému může způsobit fatální zápal plic. Může být smrtelný i pro jinak zdravé jedince. Kde začala pandemie koronaviru před dvěma lety, nikdo si s tímto onemocněním nevěděl rady. Všem ale bylo jasné jen jedno – že se musí za každou cenu snížit riziko přenosu mezi lidmi, aby nedošlo ke kolapsu infrastruktur států.

testovací sada

Každý stát dělal co mohl
Vlády začaly usilovně přemýšlet, jak pandemii co nejrychleji zkrotit. Nad přírodou zvítězit nemůžeme, ale můžeme značně snížit její výskyt. A to tím, že si před odchodem z domu zjistíme, jestli nemáme koronavirus. Jak to zjistit? Všichni si pamatujeme, že jsme se museli jednu dobu povinně testovat. Antigenní testy dokázali detekovat přítomnost koronaviru v těle, a člověk se tak díky tomu mohl zařídit a zůstat doma, a tím nešířit nemoc dál.

Kde testy koupit?
Pokud se i dnes chcete testovat, vyberte si u nás antigenní testy, které si můžete udělat v klidu sami doma. Jejich použití je velmi snadné, a testy se hodí i pro použití pro děti. U nás máme stále dostatečný počet skladových zásob.

  1. Testy ze slin – jsou nejoblíbenější, protože roztok z testu stačí smíchat se slinami, nanést na testovací tyčinku a za pár minut vidíte výsledek.
  2. Testy z kraje nosu – i ty se používají snadno, ale už je třeba provést stěr z nosu, což ne každý dělá rád. I tyto testy jsou velmi citlivé.

testování koronaviru

Ať si vyberete testy jaké chcete, určitě s nimi nešlápnete vedle. Všichni výrobci se snaží, aby byly testy maximálně přesné a spolehlivé, protože jde o zdraví a životy lidí. U nás seženete balení od 25 po 1000 kusů, takže si můžete udělat dostatečnou zásobu. Je totiž možné, že je budeme znovu povinně používat.