Proč máme všichni auto?

Lidé jsou v dnešní době už zvyklí na to, že nic skoro nemusí dělat. Je pro ně už obyčejné to, že existuje mnoho vychytávek a věcí, které nám prakticky usnadňují život. Jedná se o věci, které nám usnadňují úplně všechno, na co si dokážeme vzpomenout, protože někomu to taky přišlo už náročné, a tak to zkrátka vymyslel a díky těmto lidem máme mnohem jednodušší život, než měli naši předci, kteří si vše museli udělat svýma rukama, což muselo být velmi náročné. Tito lidé zase na druhou stranu byli více šikovní, než jsme my teď, protože byli zruční a nebyli také líní, za to my jsme šíleně líná generace, protože jsme zvyklí, že si všude vozíme zadky, máme různé roboty, kteří to udělají za nás a podobně. Všechno za nás může někdo nebo něco udělat, a tak jsme velmi líní, i když si to asi úplně neuvědomujeme, protože nám to už přijde normální.

auto

Dříve lidé tolik líní nebyli, protože si všechno dělali sami, jak už jsme zmínili dříve. Všechno bylo normální si v té době dělat sám a svépomoci, protože lidé na různé služby neměli ani peníze, a navíc tyto služby ani neexistovaly. Pokud se budeme bavit o robotech, kteří za nás v této dnešní obě udělají prakticky všechno, tak v minulosti na tom byli stejně jako se službami, také žádní roboti nebyli a museli se spolehnout na své ruce, které je ale nikdy nezklamaly, na rozdíl od robotů, kteří se mohou pokazit a podobně.

auto

Jedním z největších vynálezů je automobil, který už je na světě celkem dlouho, i přesto se ale pořád mění a jsou novější a novější verze, jsou verze s přístupem k internetu a dotykovým displejem, na který si může člověk pustit cokoliv, pak jsou také automaty, nebo dokonce auto, které vás zaveze samo nebo vám zaparkuje. Proč máme všichni auto? Protože máme, je to tak. Je to z toho důvodu, že je autem všechno rychlejší než MHD, protože MHD mívá mnohokrát zpoždění, navíc většinou to není moc fajn zážitek a podobně, právě proto lidé mají každý své auto, což není ale moc ekologické.