Sháníme peníze

Většina lidí udělá první krok tím, že navštíví nějakou finanční instituci. Jen pro odlehčení, nejméně lidí to řeší tím, že sice také navštíví finanční instituci ale s koltem a samopalem, nebo také granátem. Tato menšina tak peníze získá málokdy, ale zato dostane zaopatření na několik let i se stravou.

Nu, pokud jste někdy byli v podobné situaci, jistě jste řešili věc jako v prvním případě. A je silně pravděpodobné, že jste nedostali nic. Inu, takový je život.

Na čem spousta lidí chybuje je výpočet mzdy a splátek. Ten si dělá doma na papíře jen tak, bez základních znalostí a vždy mu to vyjde příznivě. To proto, že nepočítal výdaje zcela přesně, nebo opomenul na to, že se započítávají vyživované osoby, nebo prostě udělal chybu jinde. V bance jej však asi ihned vyvedli z omylu a šel domů se svěšenou hlavou.

platební karta

Banka totiž počítá věc trošku jinak a jejich odborníci jsou dokonce povinni zkoumat finanční situaci žadatele o půjčku tak, aby byla jistota, že bude schopen splácet, a ještě mu musí zbýt na živobytí pro celou rodinu. Takže dokazování příjmu zde je naprostou nutností, bez potvrzení to nemá ani cenu zkoušet žádat.

Jenže takový člověk neví, co pak dělat. Jeho sen se mu rozpouští před očima a je z toho nešťastný. A to vše jen proto, že neví o jiné instituci, které je srdečně jedno, jaký má příjem. Nevěříte?

bankovky

Ano, skutečně už i nás existuje řadu let americká hypotéka bez doložení příjmu. Společnost, která to provozuje tu není první den a je faktem, http://neviditelnypes.lidovky.cz/glosa-faktem-je-smrad-05c-/p_zahranici.aspx%3Fc%3DA170113_223051_p_zahranici_wag že u nich dostane peníze skoro každý žadatel. A navíc je většinou dostává velmi rychle, protože se to zde nezdržuje zbytečnostmi. Nezřídka je zde případ, když má žadatel peníze na účtu již druhý den od podání žádosti. A za tu si firma nic neúčtuje. Takže to klidně můžete zkusit i vy, pokud jste v nějaké takové situaci. Za žádost, tedy pokus, jak již zmíněno nic nedáte.