Nové čerpadlo


Jsem ráda, že už mám konečně přítele. Byla jsem čtyři roky bez přítele a musím říct, že je to opravdu hodně složité. Já jsem si vždycky říkala, že to bude asi jednoduché být bez přítele, jenomže vždycky když přišly nějaké technické věci ani co se rozbilo, tak musím uznat, že mužská ruka tam opravdu chyběla. Kolikrát bych si ani nevěděla rady. A třeba když jsem potřeboval opravit kohoutek anebo když mi nešlo topení nebo dotek a teplá voda. Sice jsem vždycky hledala různé informace a rady na internetu, ale nebylo to ono prostě. Ta mužská ruka doma chyběla. Naštěstí, když jsem si potom našla přítele, tak už to bylo o něčem jiném.

Čerpadlo je super k vytápění.

Byla jsem ráda, že ho mám, protože mám starý dům, kde opravdu mužská ruka vhodná a kde je opravdu toho co opravit. Taky jsem totiž potřebovala nové tepelné čerpadlo. Měla jsem na internetu vyhlédl a tepelné čerpadlo vitocal 100 s a bylo z Plzně. Protože jsem se dozvěděla, že čerpadla z Plzně jsou kvalitní a vynikají také tím, že mají nízkou cenu. Ale nemyslete si, že když čerpadla z Plzně jsou levná, že mají taky nízkou životnost anebo schopnost fungovat. Tohle není pravda. Čerpadla z Plzně jsou skvělá a myslím si, že i vy byste je měli zkusit. Například splitové tepelné čerpadlo se skládá ze dvou oddělených jednotek.

Nepotřebujete nové čerpadlo?

Takže je to například venkovní jednotka, která odebírá prostřednictvím chladiva teplo, které potom kompresor přivádí na jiné teplo, které je potom vhodné k vytápění. A řekla jsem se, že tepelné čerpadlo by bylo opravdu skvělé. Myslím si, že pokud si vezmete s sebou nějakého odborníka, který se vyzná v čerpadlech, tak jistě neuděláte chybu, když si nějaké čerpadlo z Plzně pořídíte Není totiž nad to, když máte doma pěkně teplo. Znám případy, kdy lidem stále blbne topení, takže je to potom opravdu velmi nepříjemné, když je doma chlad.