Bezpečnost je důležitá

Auta stojí jinak podle toho, jaký model a jakou značku si koupíme. Rozhodně všichni nemáme peníze na auto, ale taková průměrná rodina peníze už má, pokud jsou na chod domácnosti dva, kteří si nějak mohou našetřit peníze, nebo alespoň rozhodně rychleji, než by to trvalo jednomu z nich. Pokud si člověk našetří na auto, je třeba vybrat, jaké si vlastně koupí. Hodně lidí kupuje ojetá auta, protože to není nic špatného a pokud jsou téměř nová a nejsou zničená, není s nimi žádný problém a auto je naprosto funkční a přeci o to tady jde, aby fungovalo a splnilo cíl, proč si ho kupujeme – aby nás dovezlo tam, kam potřebujeme, z tohoto důvodu si ho také kupujeme, to je jasné.

cesta

Auta si každý kupujeme jiná, někdo má peníze na pro toho druhého šíleně drahé auto a někdo zase naopak nemá pomalu peníze ani na ojeté průměrné auto. Ono prakticky ve výsledku je úplně jedno, jaké auto kdo má, jde jen o jakýsi komfort a mnohdy ani to ne, většina lidí se kupuje drahá auta jen proto, aby mohli před druhými ukazovat, že mají na drahé auto, přitom žádný benefit kromě automatu a podobně v drahých autech není. Levné auto vás doveze na stejné místo jako auto dražší, pak už je tam jen rozdíl v tom, třeba jak rychle a jak bezpečně, ale lidé nejsou tak blbí na to, aby si kupovali ojetý vůz, který je naprosto zničený a nic nevydrží.

auto

Samozřejmě všechny značky nejsou stejně bezpečné, ale jsou zde značky, které jsou bezpečnější než ostatní, ale rozhodně se nejedná o drahá auta, právě naopak. Ta průměrná auta jsou mnohokrát bezpečnější než nová vytuněná auta, protože ta nejsou ještě tolik vyzkoušená a značka spíše dbá na design a vzhled auta než na bezpečnosti. Což je věc, kterou v autě potřebujeme. Hold bez bezpečnosti asi nikam nedojedeme a v tomto případě je ve výsledku úplně jedno, jestli je auto takové nebo makové co se týče vzhledu, když je nějaká autonehoda a příčinou je závada na vozidle. Proto jde hlavně o bezpečnost.